12 3 6 9
00 : 00 : 00 --
TCMB
USD
EUR
döviz alış
5.5398
6.1414
döviz satış
5.5497
6.1524
efektif alış
5.5359
6.1371
efektif satış
5.5581
6.1617
,
Bugün
°C   °C
Yarın
°C   °C
 

RANDEVULAR  --   Randevuya gelirken

 Diş ağrınız varsa;
   a) Ağrı ne zaman ortaya çıktı ve ne kadar sürdü?
   b) Hangi dış etkenler (soğuk, sıcak, tatlı, baskı) ağrının tekrar ortaya çıkmasına neden oluyor?
   c) Yüzünüzde şişlik oluştu mu?
   d) Herhangi bir ilaç aldınız mı? Alıyor musunuz? İlaçların isimlerini bize bildiriniz.
 Herhangi bir sistemik hastalığınız (kalp, tansiyon, guatr, şeker gibi) ve düzenli aldığınız ilaçlar (aspirin gibi) varsa,  hamilelik gibi özel durumlarınız varsa bize bildiriniz.

Randevu Bilgileri:
Randevuya 5-10 dakika önce gelmeniz,
Gelemeyeceğiniz bir randevunuz için 24 saat önce haber veriniz.

Çalışma Saatlerimiz;
Kliniğimiz hafta içi 09.00-20:00, Cumartesi günleri 09:00-19:00 arası hizmet vermektedir.

Küçük Konuklarımız;
Çocuklarda tedavinin anne-baba tarafından onaylanması bizim için önemlidir. Görüşmeler haricinde, tedavi esnasında çocuğun diş tedavisine uyumunu arttırabilmek için anne-babanın bekleme salonunda istirahat etmesini tercih ediyoruz. Küçük çocuklarda diş tedavisi için sabah saatleri daha uygundur.

Sterilizasyon Sistemimiz:
Diş hekimliği ağız içi çalışma alanı ve bu ortamda yapılan işlemlerin niteliği gereği sterilizasyon kurallarının eksiksiz uygulanmasını zorunlu kılar. Kliniğimizde tüm el aletleri ve tedavi enstrümanları ultrasonik temizleyicilerde dezenfekte edildikten sonra steril edilir. Sterilize edilemeyen eldiven, maske, bardak, hasta önlüğü gibi ürünler tek kullanımlıktır, yalnızca bir hastada kullanıldıktan sonra atılır. Hekimlik bilincimiz ve insani sorumluluğumuz sanki o koltukta kendimiz oturuyormuşuz gibi tüm sterlizasyon kurallarına uymayı, hastalarımızı olası enfeksiyon risklerinden uzak tutmayı ve güvenli bir ortamda sağlık hizmeti vermeyi bizlere ilke edindirmiştir. Sizler için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Bize duyduğunuz güvene layık olabilmek için.

Periyodik Kontroller:
Kapsamlı diş tedavilerini ve diş kayıplarını azaltmak için sizinle aynı isteği paylaşıyoruz. Bu ancak problemlerin büyümeden tespit edilebildiği düzenli kontrollerle mümkündür. Tedavinizin bitiminde 6 aylık aralıklarla kontrol randevularınız size hatırlatılacaktır. Bu randevularda yapılan tedaviler kontrol edilip, diğer dişlerinizle ilgili bir sorun olup olmadığı tespit edilecektir. Amacımız diş tedavilerinizi zamanında ve hoş bir şekilde gerçekleştirebilmektir. Size daha iyi bir hizmet verebilmek için şikayet ve önerilerinizi dinlemeye her zaman hazırız.